fbpx

הדרך הכי קלה – זה דרך הייאוש.

מה אתם חושבים, מהי הסיבה שגורמת לאחוז לא מבוטל מבני אדם ברחבי העולם להתמודד עם הקשיים והאתגרים שלהם בדרך הייאוש, כלומר: חיי דיכאון, חוסר מוטיבציה, בתלונות על החיים ועל הקשיים, בכעסים ואשמות על כל העולם העיקר לא על עצמם?

ועוד שאלה, איך יכול להיות ששני אנשים קרו להם ממש את אותם הדברים בחיים, האחד: התחזק מזה, התעלה על עצמו, ואף יצא אדם עם הרבה יותר חוסן נפשי, ומצד שני אנו רואים אנשים שנפלו מדברים אלה וחרב עליהם עולמם וכל החיים בחרו לחיות את זה ולהתאבל על זה, חיים של דכאון וסבל  עצמי?

האם יד הגורל מעורבת כאן או שמכאן יש כבר את הבחירה לאדם?

זו שאלה שמעסיקה אותי תמיד, ואני אומר לעצמי אפי' ראיתי אנשים כאלה בחיים שהם כל כך מעוררי השראה בהתנהגות שלהם, במודל לחיקוי שהם מייצגים, עבורי ואף עבור רבים, אנשים בלי ידיים ורגליים, אנשים שראיתי שאת רוב החיים שלהם הולכים לבלות בבתי חולים תחת צינורות לפופים, אנשים שיודעים לומר תודה תמיד על מה שיש להם, יודעים לבחור לשים את הפוקוס על חצי מהכוס המלאה ועל החצי הריק.

טוב אז אתם בוודאי יודעים את התשובה, כנראה שיש לנו את הכוח לשלוט בתחושות שלנו ובמצב הרוח שלנו מבלי לתת יחס ספציפי לנעשה לנו במציאות בחיים.

וזה דרך השליטה ברגשות, עובר דרך הפוקוס, ייבוא משאבים, לקחת אחריות ושליטה.

בהזדמנות זו בפתחה של שנה חדשה זו הזדמנות נוספת לדבר על חשבון עובר ושב של השנה החולפת ושל הזמן העתידי הצפוי לבוא עלינו לטובה בעזרת השם, אז נכון, ברור לנו שכאנשים ששואפים להצליח ולעשות כל הזמן צעדים שיוסיפו לנו להצלחה – אז אנו שואלים וסודקים את עצמינו תמיד ובכל יום.

אבל שנה חדשה זו תמיד הזדמנות! והזדמנויות אנו לא מפספסים!

אז מה שאני הייתי מצפה מעצמי בלבד זה כמובן מה שאני יכול לבקש מכם. ובכן איך מתחילים לכתוב את החלומות, איך מדברים על העתיד ואיך שמחים במה שיש לנו בד בבד.

אז השאלות שאותי מניעות בתהליך בנייה ועיצוב העתיד אותם אכתוב לכם אתם תקחו ותהיו פתוחים לעשות כרצונכם בלבד, היו גמישים ויצירתיים – כי מי מכיר את עצמכם יותר טוב מכם.

1 – האם מה שמעסיק אותי עכשיו בחיים, יש לו מניע? מה ה'למה' שעומד אחרי כל מה שאני עושה היום בחיי, והאם זה מדוייק למה ששאפתי או שמא ארעו שינויים?

2 – כתבו לפחות 3 דברים שהייתם רוצים לשנות בחיים שלכם בשנה הזו?

3 – רשמו לפחות 30 דברים שעליהם אתם מודים לבורא, לעצמכם, זה יכול להיות הישגים שצברתם עד עתה, אנשים חדשים שנכנסו לחיים שלכם, זה יכול להיות אפי' מצב בריאותכם. כל דבר קטן כגדול שאתם מחליטים להודות, משהו שהייתם גאים לספר אותו לסביבה שלכם.

4 – איך אתם מתכננים לעצמכם שנה טובה ומאושרת מה עליכם לעשות כדי שהיא תהיה כזו?

*"שינוי הוא מפחיד אבל לאמץ אותו זו הדרך היחידה להשתלט על החיים שלך. מה השינוי הכי גדול שעשית אי פעם?  כך שאל אותנו טוני באחת מהרצאותיו."*

אני רוצה לאחל לכם מכל ליבי שנה הכי מאושרת בחיים!

*שנה של הגשמה והתפתחות, אושר ומיגור פחדים, אומץ ושמחה, שליטה על החיים.

שנה של פריצת דרך, של שליטה ווויסות רגשות, שנה של זוגיות ואהבה ושמחה וחיים טובים.

שנה של פריצה עסקית, אנרגיות שיא, ואהבה וסיפוק של מה שאתם עושים.

אני שמח שיש לי את הזכות לכתוב לכם כאן ובכל מקום של התפתחות אישית.

בהזדמנות זו אני מודה לכם על השנה שעברה ועל העשייה המשותפת שלנו.

ועל הזכות הרבה לתת לי לשרת אתכם ולהחכים יחד.*

(צרפו אלינו לרגל השנה החדשה כל מי שאתם אוהבים ומעריכים וביחד נצמח ונגדל)

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

Call Now Button
שלום
איך אפשר לעזור לך?