קטלוג ספרים    2020-2021

פרויקט מיוחד מסוגו הוקם במכללה בשנת 2014 ומתפתח עם השנים  לספרייה הרשמית של המכללה ביחד עם אנשים והמון השקעה רבה מתוך מחשבה על כלל הסטודנטים שלנו אשר רוצים ללמוד ולהתפתח כל הזמן ואף להעמיק יותר בתחומים בהם רוצים להתמחות בתקופת הלימודים ולשאחריה, פרויקט זה עומד לרשות הסטודנטים בלבד ובהמשך יפתח אף לציבור הרחב, על כן ברכתינו שתצליחו להפיק את המירב מפרויקט זה.

שימו לב! כי אנו משתדלים לעדכן את הקטלוג באתר מעת לעת וכי יתכנו מקרים בהם לא נוכל להשלים את הספרים שהזמנתם.

(אנו מעלים את הספרים בהדרגתיות לאתר אנא התאזרו בסבלנות)

סטודנטים/ בוגרים אחר
מנוי שנתי 150 ש"ח  220 ש"ח 
מנוי חצי שנתי 90 ש"ח  120 ש"ח 

סודות ההצלחה – ספר זה עוסק בפסיכולוגיה החברתית האנושית בכלל ובתקשורת הבין-אישית בפרט. נכללו בו מחקרים רבים הנוגעים לנפש האדם ולתקשורת הבין-אישית, השופכים אור על פעולות הנפש הקטנות ביותר שמשפיעות יום-יום על כולנו.
עולמנו מורכב מסוגים רבים ושונים של בני אדם, ולכל אחד יש אופי וסגנון ייחודי משלו. ספר זה מביא את הקוראים לעולם הנפש של בני האדם ומקנה כלים פרקטיים ואסטרטגיות לשיפור התקשורת הבין-אישית – להבנת הזולת ולביטוי נכון של כוונותיכם כדי שתוכלו להגיע להצלחה בחיים האישיים, בזוגיות, במשפחה, בחינוך, בעבודה ובכלל.

"תחום נפש האדם הוא תחום מיוחד ומרגש בעיניי. במהלך השנים שבהן אני עוסק בתחום צברתי ניסיון רב וטיפלתי מדי יום ביומו בקליניקה שלי באנשים רבים הסובלים ממגוון רחב של בעיות בתקשורת. גיליתי כי אנשים רבים מאוד חווים קשיים בתקשורת – יש שמתקשים להביע את עצמם, יש שחשים שלא בנוח במצבים חברתיים מסוימים, יש שמתקשים לפתוח בשיחה ויש שאינם יודעים כיצד לסיימה. קשיי תקשורת נמנים עם הבעיות הגדולות ביותר שיש לאנשים בחיי היום-יום. אך נוסף על יצירת בעיות בחיים, קשיים אלה הם מחסום רוחני. ולמעשה, המפתח למחסום הרוחני הזה הוא שיפור היכולת לתקשר. אין לי ספק שלימוד רזי התקשורת הבין-אישית יפתור את רוב הבעיות והאתגרים שבני האדם מתמודדים איתם ויש ביכולתו לשפר את איכות חייהם מקצה לקצה."

מחבר: ינון איבגי    שנת הוצאה: 2018

כשהפחד לא משחק – בספר זה ימצא מענה כל מי שנפשו חפצה להגביר את האומץ על הפחד, לשלוט בכל תרחיש ופנייה, בלא הבדל דת, לאום, צבע עור, מגדר או אמונה.

הפחד ואהבה אלו שני המנועים הגדולים בחיים – הם יכולים להניע אותנו אחורה כל הזמן ולכיוון הלא נכון, ומאידך הם יכולים להניע אותנו למקום הכי גבוה שאליו נרצה להגיע בחיים. ואני נותן לך את הבטחתי כי ביום שתדע לשלוט בפחדים שלך – אתה תנצח ותמריא לגבהים שלא ידעת שאתה מסוגל להגיע. איך אני יודע?

יום אחד החלטתי מתוך כאב, סקרנות, רצון לעזור לעצמי ובלבול, לצאת למסע מרתק, שדרך אגב,  לא הסתיים עד היום. יצאתי למסע חוצה גבולות של חקירות, שאלות ואינסוף לימודים של חקר הנפש. מזה עשור שנים שאני רודף בתשוקה אחר שאלת המיליון: "איך לשלוט על הפחד ולא להישלט על ידו?"
בספרי 'כשהפחד לא משחק', אני מתאר מעבר לסיפור האישי פרט אחר פרט את הנוסחה להצלחה, ומה היה קורה אם הפחד לא היה שולט בחיינו. בספר מתואר עוד כיצד להצליח ולייצר מוטיבציה להצלחה, ואני מבטיח לכם חיי אושר אחרי קריאה ולמידה בספר. כמובן רק במידה תיישמו את הכללים פנימה, תתחילו לעבוד על פיהם ותראו את שאתם מקבלים את החיים מחדש. ספר זה נותן לכם הצצה קטנה לחיי ופותח בפניכם עולם גדול של ביטחון ואומץ להיות אמיץ – זאת התשוקה הנפלאה בעולם.

אינני בא להבטיח לכם חיים ללא מכשולים ופחדים – אלא לתת לכם כלים שיקלו עליכם את ההתמודדות איתם ולהבטיח כי באמצעות יישומם תוכלו לשלוט בהם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע שמכונס בספר, שבמהלכו אקח אתכם צעד אחד צעד לחיים מלאי אומץ במקום פחד, החלטות במקום ספקות.

מחבר: ינון איבגי   שנת הוצאה:  2020

משפחתנו כוחנו – מדריך שימושי למערכת היחסים במשפחה היהודית . ספר זה מוביל את הקורא דרך כל מעגל חיי הבית היהודי, החל מנישואין דרך גידול ילדים וכלה בגיל הזקנה .בצורה חמה ומושכת, מתוארת הנוסחה עתיקהת היומין ,ששמרה על פריחתה ושגשוגה של המשפחה היהודית ,שעד היום לא נס ליחה.

מחבר: הרב ירמיהו ותהילה אברמוב  שנת הוצאה:  2004

ללוות ילד – מודעות, משמעות, טאהבה בחווית חינוך ילדיך.  בליל הטכניקות, התרגילים והדרכים המוצעים כיום בפני האם החרדה לגידול יילדיה בדרך הישר, יכולים לבלבל אפילו מחנך מנוסה.

בספרה החדש של הגב' יהודית שולם עובדת סוציאלית , מטפלת ומרצה בעלת שם בתחום החינוך. מחזירה המחברת את אור הזרקורים אל דמות המפתח בחינוך הבית – האם.

מחבר/ת: יהודית שולם  שנת הוצאה:  2004

לחיות את עצמנו – מדריך לכישורי חיים ולאינטליגנציה רגשית בעין יהודית, בספר זה תמצאו תשובות על שאלות מכל שטחי החיים שפחהף עבודה, חינוך, ועוד נושאים רבים מתחום הפסיכולוגיה, והחינוך הידועים . נידונים רבות בהעמקה ובהרחבה. הסופרת מלכה וגנר. היא פסיכולוגית בעלת תואר שני העוסקת שנים רבות בטיפול.

מחבר/ת: מלכה וגנר  שנת הוצאה:  2009

פשוט להיות כוכב מכירות – מאת ניר דובדבני פשוט למכור יותר. היום שבו השתנו חי  או מי גנב לי את הכסף, איך לא לחשוב מכירות מיליוני אנשי מכירות טועים לשחק או להישחק לעלות על המגרש להתאמן כדרך חיים ניקוי רעלים יש חבר מועדון עד העונג הבא האם אתם מוכנים לשבת בכלא להיות או לא להיות בסוף יצא לך כוכב הרימו עוגן איש המכירות תמיד צודק גחגיגת נצחונות ועוד פרקי עצות מעשיים 446 עמודים 

מחבר/ת: ניר דובדבני  שנת הוצאה:  2017

עידן החרדה שלי – עד לפני שלושים וחמש שנים הקטגוריה "חרדה" כלל לא היתה קיימת ברשימת מחלות הנפש. כיום החרדה היא השכיחה ביותר בין מחלות הנפש המאובחנות. סקוט סטוסל מנחה אותנו בתבונה רבה במחוזותיה של בעיה זו, המטרידה והנפוצה, אך לעתים קרובות בלתי מובנת.
ספר זה, המתבסס על מאבקו האישי והממושך של סטוסל בחרדה, מעניק לנו נקודת ראות אינטימית ומוסמכת גם יחד, ומתאר את המאמץ הנרחב שנעשה מאז שחר ההיסטוריה האנושית להבין את החרדה מנקודות ראות רפואית, תרבותית, פילוסופית וחווייתית.
החל בדיווחים הרפואיים הקדומים ביותר של גלנוס והיפוקרטס, סוקר סטוסל את תופעת החרדה לאורך מאות שנים – אצל רוברט ברטון במאה השבע-עשרה, סמואל ג'ונסון במאה השמונה-עשרה ואישים כצ'רלס דרווין, ויליאם ג'יימס וזיגמונד פרויד במאה התשע-עשרה ואילך, שניסו לגלות את מקורותיה וגורמיה.
בהמשך הוא מגיע כמובן עד למחקרים של מדעני מוח וגנטיקאים בני זמננו, ומספר על המאבק בחרדה של דמויות מוכרות ועל ייסורי החרדה שעוברים מדור לדור במשפחתו.
דיוקן החרדה שהוא מציג חושף לא רק את הגילויים המגוונים של התופעה ושל הסבל המתלווה אליה, אלא גם את הטיפולים השונים בפסיכותרפיה ובתרופות – ולפעמים באמצעים שונים ומשונים אחרים – שפותחו כדי להתגבר עליה.
סטוסל ממחיש את המחיר האנושי שגובה החרדה – את השפעתה המגבילה, את כוחה המשתק – ובה בעת הוא מנסה להתחקות אחר דרכים שיסייעו לסובלים ממנה להתמודד איתה ולשלוט בה.
עידן החרדה הוא ספר עתיר ידע ואמפתיה, עשיר בהומור ובהשראה, והוא מציג לקוראים שפע של מידע על הגורמים הביולוגיים, התרבותיים והסביבתיים שמחוללים את התופעה המכאיבה.
"הוא מעניק לסיפור האישי שלו עומק, תבונה וזווית ראייה שביכולתם להאיר את עיניהם של סובלים רבים מספור בשנים הבאות."
אליזבת גילברט, מחברת הספר "לאכול, להתפלל, לאהוב"
 "מרתק ומעניין לאין שיעור. סיפור מרשים ומלא אומץ, המתובל ברגעים מצחיקים ממש, שאי-אפשר להניחו מהיד."
בן מֶזריץ'
 

מחבר/ת: סקוט סטוסל  שנת הוצאה:  2015

חיים בריאים כהלכה – בחיים ישנם דברים רבים שאינם בשליטתך.
מוגש לך בזה קובץ הנהגות לשמירת הבריאות על פי התורה והרפואה המודרנית, אשר יעזור לך שבריאותך לא תהיה אחת מהם.

ספר מקיף ביותר המכיל מבט עמוק ואוצר של הדרכה ועצות לשמירת בריאות האדם באורה של תורתנו הקדושה, ובהתאמה לרפואה המודרנית בימינו.

חובת שמירת הבריאות על פי התורה, מותר ואסור במזון, עיכול נכון, חשיבות פינוי הפסולת מהגוף, נזקי השמנת יתר, חיים ללא סוכרת וללא יתר לחץ דם, העישון, הדרכה להורים, ועוד מגוון נושאים מרתקים.  

מחבר/ת: הרב יחזקאל אסחייק  שנת הוצאה:  2015

ללמוד אפשר בכל מקום. במכללת ינון איבגי עושים את הכל כדי שתיישמו את החומר הנלמד עם מעקב ויחס אישי מתחילת הלימודים למשך כל שנות הקריירה נלווה אותך בהצלחה שלך.

מיטב המרצים שיעשו הכל כדי שתתמקצעו ותצליחו במקצוע אחרי הלימודים.

מכללת ינון איבגי

פשוט להשאיר פרטים

לייעוץ או הכוונה
השאר פרטים

02-6636855

נתניה | ירושלים | אשדוד

כן. אני רוצה לשמוע פרטים.

Call Now Button
שלום
איך אפשר לעזור לך?