אודות
ינון איבגי

אודות ינון איבגי והמכון להעצמה אישית

ינון איבגי – מייסד המכון להעצמה אישית, מרצה ומנטור להעצמה ולפיתוח האישיות, מומחה בין-לאומי לתקשורת בין-אישית אפקטיבית, מטפל בכיר בשיטת CBT-ERE, גרפולוג, מנחה הורים ומפתח קורס הדגל Y.C.D.I – לפרוץ ת'גבולות. העביר הרצאות לאלפי תלמידים ברחבי העולם, שכבר צועדים בדרך להצלחה, למימוש היעדים ולשינוי משמעותי – וסמכות מובילה בתחום הפסיכולוגיה של המנהיגות – מחבר הספרים רבי המכר – 'סודות ההצלחה בתקשורת'. 'עוד נשימה אחת'. 'כשהפחד לא משחק'. 'ללא פסיכיאטרים וללא IQ'.

עוד מילדות ראה ינון כי הייעוד שלו בחיים זה לגרום לכמה שיותר אנשים ברחבי העולם להיות מאושרים, לפרוץ את הדרך שלהם קדימה לעבר החלומות שלהם ומימוש הפוטנציאל בחייכם.
איבגי יודע להוכיח מסיפור אישי ומהחוויות שעבר בחייו האישיים כי הכל אפשרי בחיים לו רק אנחנו רוצים ומוכנים להשקיע עבור זה – והשמיים הם הגבול.
להוציא את המקסימום שאליו אתם יכולים להגיע – ועוזר לנו לשבור את החומות שעומדים לנו בדרך להישגים שלנו.
ינון גורם לך בסדנא לשחרר את הכוחות והעוצמות שטמונים בך. מלמד את המודלים והטכניקות של מדע ההישגיות הדרושים לך על מנת להצליח.
שיטתו הוכחה במשך שנים כפורצת דרך לאלפי אנשים ברחבי העולם – וגורמת לעליית הביטחון הפנימי ולהגברת המוטיבציה לתשוקה אדירה.
הוא ידוע ביכולתו לחולל נקודות מפנה ולהוביל לביצועי שיא בארגונים ובקרב קהל תלמידיו.- לגעת להם בנקודות העוצמה וללחוץ שם חזק! בעל הכישורים של נואם דגול, מלא כריזמה.
כל מי שעבר קאוצ'ינג או קרא ספרים בנושא התפתחות אישית קרא או שמע את עיקרם של הדברים בגירסה כזו או אחרת. בדרך כלל הם באים ברשימות עם מספרים אקזוטיים כמו 7 , 12 או 21 הצעדים ל… גם אצל איבגי יש כל מיני רשימות עם מספרים אך אלו רחוקים מלהיות העיקר. העיקר היא הדרך החוויתית שבה "שותל" איבגי את התובנות שלו במוחם של קהל שומעיו.
לאיבגי יש אחריו מאות אנשים שהציל אותם מלשים קץ לחייהם. פתח את איגוד המטפלים לבריאות הנפש בישראל כדי לשפר את איכות הטיפול והאימון אישי לכמה שיותר אנשים ושיהיה בצורה הכי ממוקדת שאפשר.
פיתחתי מודל ההצלחה שאני מאמין בו – בשם E.R.E
Emotional – Repressed – Empowerment – בכדי להצליח אנו חייבים להניע את הרגש לשחרר אמונות מגבילות שמודחקות פנימה ולהעצים את הבטחון שלנו – לרקוד עם הפחד.

"אנשים יכולים להפיק מעצמם הרבה יותר ממה שהם היום – רובם אפי' לא יודעים זאת
תפקידי הוא להראות לך את הדרך לשם"

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

"אנשים יכולים להפיק מעצמם הרבה יותר ממה שהם היום – רובם אפי' לא יודעים זאת, תפקידי הוא להראות לך את הדרך לשם".
-ינון איבגי-

בין לקוחותינו

Pin It on Pinterest

Shares
Share This