fbpx

שפת גוף
ואמנות
השיכנוע

סדנת שפת גוף ואמנות התקשורת

סדנא מעצימה במיוחד העוסקת בפסיכולוגיה החברתית האנושית בכלל ובתקשורת הבין-אישית בפרט. נכללו בו מחקרים רבים הנוגעים לנפש האדם ולתקשורת הבין-אישית, השופכים אור על פעולות הנפש הקטנות ביותר שמשפיעות יום-יום על כולנו.

עולמנו מורכב מסוגים רבים ושונים של בני אדם, ולכל אחד יש אופי וסגנון ייחודי משלו. ספר זה מביא את הקוראים לעולם הנפש של בני האדם ומקנה כלים פרקטיים ואסטרטגיות לשיפור התקשורת הבין-אישית – להבנת הזולת ולביטוי נכון של כוונותיכם כדי שתוכלו להגיע להצלחה בחיים האישיים, בזוגיות, במשפחה, בחינוך, בעבודה ובכלל.

תחום נפש האדם הוא תחום מיוחד ומרגש בעיניי. במהלך השנים שבהן אני עוסק בתחום צברתי ניסיון רב וטיפלתי מדי יום ביומו בקליניקה שלי באנשים רבים הסובלים ממגוון רחב של בעיות בתקשורת. גיליתי כי אנשים רבים מאוד חווים קשיים בתקשורת – יש שמתקשים להביע את עצמם, יש שחשים שלא בנוח במצבים חברתיים מסוימים, יש שמתקשים לפתוח בשיחה ויש שאינם יודעים כיצד לסיימה. קשיי תקשורת נמנים עם הבעיות הגדולות ביותר שיש לאנשים בחיי היום-יום. אך נוסף על יצירת בעיות בחיים, קשיים אלה הם מחסום רוחני. ולמעשה, המפתח למחסום הרוחני הזה הוא שיפור היכולת לתקשר. אין לי ספק שלימוד רזי התקשורת הבין-אישית יפתור את רוב הבעיות והאתגרים שבני האדם מתמודדים איתם ויש ביכולתו לשפר את איכות חייהם מקצה לקצה.

ינון איבגי

סדנא זו תעניק למשתתפים הזדמנות ללמוד אודות תנועות הגוף, הבעות פנים, ושפת גוף באופן כללי, בנוסף על שיטות קריאת שפת גוף, ודרכים שונות לפיתוח מודעות לעצמנו ולסובבים אותנו, יכולת עמידה מול קהל, וכריזמטיות, תוך התנסות עצמית בקורס, נלמד כיצד ואיך להשפיע ולשנות את קווי המחשבה של הסובבים אותנו ונוביל אותם לאיפה שרק נרצה, וכל זה עם כלים לאבחון מעשי בשטח של נפש האדם דרך שפת הגוף.
למה בחרתי בשפת גוף ואמנות השכנוע ככלי חזק?
למען האמת מי שלא מבין גדול בתקשורת בין אישית ולא זכה ללמוד את התורה זאת לעומקה – זה נראה כי התכנים (הטקסט) שלנו הרבה יותר חשובים מצורת העברת המסר, אז חייב להדגיש כי ההשפעה הגדולה של שלנו היא בצורה העברת המסר והרבה פחות בתוכן – וע"ז המחקרים מוכיחים כי 93% מהמסר שלנו זה תקשורת לא מילולית (שפת גוף) 7% מהמסר שלנו זה מלל.
אז תבינו לבד את הפרופורציות.
והניסיון שלנו הוכיח כי מי שעבר את הסדנא כמו שצריך – חייו השתנו לטובה, בכל התחומים שהזכרתי למעלה, זוגיות, משפחה, חברים, עבודה, עסקים, חינוך.

מה נקבל בסמינר?

כלים מעשיים לשיפור התקשורת הבין אישית בתחומים.
זוגיות, ילדים, חברה,  משפחה ועסקים

תכנית הסדנא

4 פגישות: (חלק מהתכנים)
מפגש 1 – הכרות עם עולם התקשורת ודרכי ההתקשרות בין בני אנוש
מפגש 2 – נלמד כיצד לזהות סגנונות תקשורת – בניית בטחון תקשורת
מפגש 3 – תקשורת בזוגיות ועסקים
מפגש 4 – תקשורת ושכנוע בתחומי הזהב ובעסקים

מידע טכני:
המפגשים יהיו בדר"כ בירושלים ואשדוד במשרדים שלנו, יש מקומות נוספים שרצוי להתעדכן שיפתחו גם שם בהתאם לדרישות וללו"ז של ינון.
כל מפגש אורך כ- 2.3-3 שעות יש מסלולי בוקר וערב.
לכל מידע השאירו לנו פרטים או הרשמו ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

"תגיד לאחרים אשקול ואז אחליט שלא תצטרך להחליט ואחרי זה לשקול
האסרטיביות היא בסיס ההישרדות בין בני אנוש"
ינון איבגי

סרטונים מהסדנא

בין לקוחותינו

שלום
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button