fbpx

סדנת
DWF

סדנת D.W.F - Dancing With Fear

 לחיות בלי גבולות שליליים – לגעת בפסגה ולרקוד עם הפחד.

• רוצה לקדם את חייך לשלב הבא?
• לחיות חיים בלתי רגילים?
• להיות בזוגיות מדהימה?
• לממש ולהגשים את עצמך?

אם ענית כן על לפחות אחת מהשאלות הללו, הגעת למקום הנכון. בכדי לחיות את החיים כפי שכדאי וראוי לחיות אותם – מתוך תחושה של שמחה, מימוש וסיפוק, עליך לרצות בכל מאודך. אבל זה לא מספיק כי שינוי מהותי ואמיתי, שסוגר את הפער בין המצוי לרצוי, מצריך כלים ואת זה תרכשו  בסמינר בין 4 ימים מהפכני שמוכיח את ההצלחה שלו פעם אחר פעם. ינון איבגי שחווה על בשרו איך אפשר להיות בעל הישגים  בלי מזל או ירושות מוכיח את הדרך לשם – גורם לך לשחרר ולהתפעם מהכוחות שיש לך.
בארבעת המפגשים הללו אתם תעברו מסע מרתק את תוך נבכי הנפש שלכם, תתמודדו מול כל הפחדים שעד היום פחדתם בהםמפגש

1: מפחד לשחרור – חווים המשתתפים את טקס ההליכה על גחלים המפורסם שנקרא ה- THR FIREWOLK. למדו להפסיק את המסרים השליליים מהלא מודע, להתגבר על הפחד ולהצליח לעשות את הבלתי יאומן! מפגש

2: מחלומות למציאות – מתחייבים להצליח ולא לוותר לעצמינו.מפגש

3:  פריצת דרך לחיים החדשים יום השינוי מגיע – בוחרים לנו דרך, רגע קבלת ההחלטות.מפגש

4: כח החיוניות שלנו – שמירת האנרגיות לטווח הארוך 2  עקרונות לחיים מלאי חיוניות ואתגר החיים.
להעניק פתרון לפחדים, חרדות, דכאון, טראומות והתמכרויותאיך מפתחים מערכות יחסים משגשגות והרמוניות? איך יוצרים הצלחה בעולם האישי, הפרטי ובעולם העסקי? איך עומדים בהחלטות ומחזקים את המוטיבציה ?

מה באמת היית רוצה – הרבה מתוכנו לא יודעים מה הם רוצים באמת בחיים שלהם! אפשר לחיות אחרת – התרגלנו לרמת חיים שאנחנו משלימים איתה – אבל מגיע לנו יותר! פחדים משחררים – אנחנו נפרד מהם בסמינר נחווה עוצמה! קבלת השפע – נקבל את השפע והדברים הטובים שבאמת מגיעים לנו בחיים!רשימת מטרות והישגים – כדי לנצח את עצמינו אנחנו צריכים להכין רשימה מסודרת של מה אנחנו רוצים להיות בעוד כמה שנים מהיום להיות ממוקדים. גילוי היכולות שלנו – מסע שבו נגלה את הכוחות האמתיים שבאמת יש לנו.
ימים של פריצת גבולות ימים שלא תשכחו לנצח ימים שבהם אתם תחוללו שינוי משמעותי בחייכם כמו אלפים ומיליונים שבני אדן עברו בעקבות השיטה המנצחת הזו.

מה מיוחד בסדנא? אנחנו מאמינים בכוח של הסדנא יותר מכל דבר אחר להעביר את המשתתפים חוויה עצומה וגדולה מתוך ידיעה כי סמינר זה הוא ברמה בינלאומית – עוצמתי. החוויה שהמשתתפים עוברים ביחד של העצמה, בכי, צחוק, ריגוש, זה דבר בלתי יאמן – פריצת הדרך שהקהל עובר זה דבר שמגביר את העוצמה והתשוקה לחיות חיים טובים ובעלי משמעות חיים שפתאום לקום בבוקר הופך לזכות ולא לחובה – סביבה תומכת ומנטורים מהשורה הראשונה בתחום.

למה ההליכה על גחלים חשוב לי? כי כשאנחנו מספרים לעצמנו סיפור שמקורו בפחדים ובאמונות המגבילות שלנו אנו נמנעים מליישם אסטרטגיה שתוביל לשינוי אמיתי. במילים אחרות שינוי אינו נובע רק משינוי האסטרטגיה, או הפעולות בהן אנו נוקטים, אלא גם משינוי הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו וההימצאות במצב הנכון. שינוי המצב והסיפור מאפשר להצליח היכן שאחרים נכשלו.

"אין דרך לאושר – האושר זה הדרך"
ינון איבגי

תעודת אחריות בלעדית!
100% החזר! אם אתם לא רואים תוצאות.
אנחנו עומדים בתקן שלנו ומאמינים בשינוי שהסמינר מייצר.

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

"בקשת הסליחה מעצימה, עומק החמלה היא שחרור המשא!
כשיש בך את שניהם – אתה אמיץ! כשיש בך את שלושתם אתה תצליח – כי האומץ זה המפתח לכספת של ההצלחה!

ינון איבגי

סרטונים מהסדנא

בין לקוחותינו

שלום
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button