fbpx

שיטת
E.R.E

שיטת E.R.E מה זה בכלל?

 פיתחתי מודל ההצלחה שאני מאמין בו בשם E.R.E

Emotion – Repressed – Empowerment – בעברית: רגש + מודחק + כוח העצמה = הצלחה בכדי להצליח אנו חייבים
1 – למצוא את הרגש ולהניע את הרגש לפעולה.
2 – לשחרר אמונות מגבילות שמודחקות פנימה
3 – ולהעצים את הביטחון שלנו – לרקוד עם הפחד. ללמד ארגז כלים שכולל תבניות להצלחה בחיים האישיים והעסקים.

גיליתי שהרבה אנשים סובלים מחסמים של פחדים בחיים כל אחד ואחת היכן שזה תופס אותך בחיים.
והדרך היחידה להתמודד איתם היא על ידי שימוש בשיטה הזו להצלחה ואותה אני עובד להטמיע בבתי הספר בכל מערכות החינוך, מודל של התפתחות והקניית ביטחון עצמי ואומץ בתוך המשפחה שלך.
לכן אני מזמין אותך להגיע להכיר את מודל השיטה הזאת ועוד שיטות רבות באחד מן הקורסים והסדנאות שלי ואפי' לפגוש אותי אחד על אחד כי גם לך מגיע להצליח בדיוק כמו שאני.

אומר לכם את האמת, אני לא חסיד של לימודים במערכות שהן לא שמות דגש על פרקטיקה בדיוק כמו שאני יודע כמה אנשים פונים ללימודים וחוץ מתעודה שנמצאת חצי שנה על הקיר הם לא עושים עם זה כלום.
כפתרון לכך בניתי את המודל שייתן לכם מענה וליווי מקצועי עד להצלחה שלכם הבטוחה.

כאשר המוח רוצה לבחור בין שני האפשרויות שיש לו – לברוח או להתמודד – Fight or Flight – בחירת דרך חיים מונעת מהיסוד הבסיסי הזה. הבחירה התמידית של רבים היא לברוח, לא להתמודד. כולנו נולדים עם יכולות, רצונות, מאוויים ושאיפות. העולם החברתי שאנו נכנסים אליו מלמד אותנו להצטרף לעדר כדי להרגיש ביטחון. אנחנו לומדים לברוח מהתמודדות בין האותנטיות שלנו לבין רצון הרוב, העדר. אנחנו נמצאים בתוך הישרדות על עצמנו, על האישיות שלנו והעולם דוחף אותנו לבריחה מתמדת.

אני יודע מניסיון שלי בתחום האימון והטיפול כי מה שמניע את הבחירה היא אם יש לי ארגז כלים אני אלך לאתגר יהיה לי יותר את האומץ – דוגמה לכך דמיינו לעצמכם טכנאי מחשבים שלמד המון זמן הוא רכש ידע (ארגז כלים) ומזמינים אותו לתקן בעיה, והוא קצת פחדן זאת הפעם הראשונה שלו שהוא יוצא לשוק להשתמש בפועל בידע שרכש, אבל אנחנו יודעים שהתקלה היא לא רצינית בכלל, אבל חברו הטוב של הטכנאי סיפר לו שבדר"כ רק טכנאי מומחה יכול לסדר כזה דבר, ובאמת אנו רואים על הטכנאי פחד, אבל כשהוא מגיע בסוף לתקן ומגלה שהזה דבר פשוט מה קורה לו?

במשך כמעט 15 שנה, אני רודף בתשוקה אחר התשובות לשאלות, "מה מעצב את ההתנהגות האנושית? כיצד נוכל ליצור שינוי מתמיד בתוך עצמנו ובאחרים? "באמצעות מחקר שערכתי להבין את עומק הנפש בכל אמצעי או דרך, לא בחלתי באף עניין שיכול היה להביא את התשובות האפקטיביות לשאלות העמוקות האלו.

אז זוהי השיטה (מודל) של ERE – ממוקד מטרה, מקצר את טווה הטיפול בהפרעות דחק – ממשפחת החרדה והדיכאון.
השיטה משלבת תובנות אישיות, כלים מהעולם הטיפול המודרני של השנים האחרונות, המשלב בתוכו, דמיון מודרך, TLT, וכמו כן מעולם ה CBT, ויש המון שיתוף פעולה עם NLP – בעולם השינוי.

שאלתי היא למה שאנשים יסבלו, טלפונים לא מפסיקים לצלצל אליי ללשכה, לשאול "מה אוכל לעשות עם הלחצים ומצבי הדחק שלי, עם הכעסים שלי, עם הדברים ששמרתי עד עכשיו והדחקתי לאורך השנים", כאב לי הלב לשמע דברי לקוחה שלנו שבכתה בצרחות, נשמע שהלב שלה מדבר מהמקום הכי עמוק שרק היה אפשר, על כך שניסתה המון סוגי כדורים נוגדי דיכאון – וחרדות אך ללא הצלחה, על כך שחייה כבר לאורך 14 שנים כבר לא באיכות, תמיד ניתן לחיות חיים של איכות.

אז בקשה אישית לי ממך, בכדי לשפר א חייך או ליצור חיים מחודשים למכריך, הפנה אותם ללמוד את השיטה ובכך לצאת לעולם החופש.

מעריך אתכם ומייחל להצלחתכם
ינון איבגי

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

"רבים מהמחקרים מעידים כי התרופות הפסיכוטיות הרסו לנו את החיים – ERE עם שילוב טכניקות מתקדמות נותנת מענה מושלם והולם להפרעות חרדה ודכאון – מפסיקים להיות תלותיים במטפלים"
ינון איבגי

בין לקוחותינו

שלום
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button