fbpx

פגישות
אימון

חבילת אימון וטיפול D.W.F

4 פגישות (75 דק' כל פגישה)

על החבילה: 4 פגישות משנות חיים, מעצימות ואף מעניקות דחיפה קדימה לעבר הדבר הבא שלך בחיים האישיים והעסקיים, זה נועד למי שמרגיש שצריך פוש אנרגיה להתקדמות בחלק מתחומי הזהב כמו: לימודים והתפתחות, זוגיות, הצלחה חברתית, הצלחה כלכלית, פתרון לפחדים והגברת תחושת הביטחון, הקניית ארגז כלים לשינוי חברתי סביבתי.

המפגשים יתקיימו במשרדינו בירושלים ובאשדוד, יתכן גם במקום נוסף כפי החלטת ההנהלה, תתאפשר הקלטת הפגישות, זה באמת חוויה מרתקת ומעצימה. שזה כולל סשנים לשחרור פחדים וחסמים במידת הצורך.

תורם המון ארגז כלים מעשי שכבר בפגישה הראשונה אנחנו נתחיל לעבוד וליישם תרגילים לשינוי. בדגש על פרקטיקה רק דברים מעשיים.

סשן ERE עם ינון פגישה אחת

בין 60 -120 דק' (עד סיום הסשן)
עקב פיתוח המודל ERE (רוצה לקרוא עוד על ERE לחץ כאן) שמקצר את טווח הטיפול והאימון, והצורך הגדול בכך שלא יהיו מטופלים תלותיים לאורך זמן במטפל יצרנו שיטת למידה ורכישה של ארגז כלים מיוחד שהוכיח את עצמו בהפרעות דחק – דיכאון וחרדות וכ"כ בפוביות ופחדים גדולים שעובד על הרגש – ההדחקה – תת ההכרה – ועל התפתחות.

במידה וידועה לך הפוביה וניסת כל דבר בכדי לצאת ממנה, אז זה הכתובת שלך, נעשה יחד כמה סשנים בדמיון מודרך, נטפל בדברים שהדחקת פנימה בנפש. ומשם תצא לחיי חופש.

פגישת ייעוץ כללית

בפגישת ייעוץ ואפיון כללי תינתן ההזדמנות בשבילך להכיר את החוזקות והחולשות שלך יותר, את הצדדים שאתה הכי טוב בהם, על ידי שאלות הנחיה, על ידי אבחון אינטליגנציה מיוחד, סיפור חיים, נוכל לבנות יחד תוכנית במידת הצורך להמשך הדרך, עצמאית או איתי – שזה גם 'עצמאות'

ייתן לך שקיפות מלאה על החיים באיזה מצב אתה נמצא ולאן אתה יכול להגיע אילו תפעל לפי מדע ההישגיות. – ואגב תכיר את הפעילות שלנו מקרוב ותוכל לבחון התפתחות ואימון עם מי שמיישם את מה שמלמד! כדי שתגיעו לנקודה חדשה, אתם צריכים אנרגיה חדשה, מוטיבציה, הנעה לפעולה. אם אתם מתקשים להביא אותה, חפשו לעצמכם מנטור שייתן לכם את המוטיבציה הזאת וידריך אתכם כיצד להביא אותה מחכה לראותך.

60 דק' יספיקו להכיר אותך!

חבילת ליווי עסקי VIP – יזמים מנצחים

1,390 ₪ לחודש. (כולל מע"מ)

תכנית העצמה – יזמים מנצחים

נרשמים לתכנית ליווי ליזמים צעירים שרוצים להתפתח בעולם האישי העסקי

תכנית זו נותנת ליווי במשך שנה הכולל קבוצות תמיכה ומפגשים עם המנטורים של המכון ועם ינון פעם/פעמיים בחודש לראות היכן התקדמתם ומה ניתן לשפר ולהתקדם. עם תוכנית עסקית ברורה.

תוכנית זו היא מהתוכניות שהוכיחו את עצמם בשנים האחרונות כדבר שמביא תוצאות ומחייב אותנו לחיות בסביבה של בעלי הישגים ולצאת מהסביבה שלנו הרגילה.

היזמים המנצחים ירכשו דרכי פעולה, תמיכה, ואף ליווי מבעלי מקצוע בתחום ההתפתחות האישית שתתן להם מענה תמידי לרעיונות וכלים לפרוץ את הדרך קדימה לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם.

תכנית זו מתאימה לבעלי עסקים או ליזמים בלבד!

בנוסף תקבלו:

כל חומר ומידע חדש שנכנס בעולם השיווק והפרסום
כל ספר או ערכת הרצאות של המכון להעצמה אישית – ינון איבגי
ערכות ללימוד עצמי
תעודה של יזם מנצח.

כן. אני רוצה לאתחל את חיי!

הרשמו לטיפ היומי בוואטסאפ

תכנים ותרגילים מעשיים לשיפור המוטיבציה, זוגיות, יצירת כסף, חינוך, אהבה, מתאים לאוכלוסיית ה-5% שרוצים להתפתח.
הצטרפו לרבים שכבר שינו את חייהם.

מלאו פרטים לטיפ היומי

"לעזוב את העבר, להתמקד בהווה ולצעוד אל העתיד

כשאני בפוקוס על הדאגות – הן גדלות.

כשאני בפוקוס על הצלחות – הן גדלות.

הבחירה בידיים שלך!"

סיפורי הצלחה

הרב אפריים רזניק

מנהל בי"הס – שערי תורה י-ם
איש חינוך 17 שנה – ומאמן NLP
"ינון הוא אנציקלופדיה מהלכת, בעל ידע וניסיון רב, החכמתי המון בקורס מאמנים – תודה רבה בשם הצוות והתלמידים – ניכר כי התחום הזה זורם לינון בורידים.
ברצוני להודות לך בשם כל המלמדים בבית הספר על השיעור המאלף בעניין 'העצמה אישית' הנושא מאוד חשוב לתפקוד המוצלח והמיטבי של כל מלמד והצלחת להעביר אותו בצורה מובנית, מרתקת ומעניינת נחזור ונשתמש בשירותיך המקצועיים לקהלים נוספים בבית הספר

הרב חיים אלחרר

איש חינוך 20 שנה ומורה בכיר בי"ס
"למדנו הרבה בקורס מאמנים מה שבמקומות אחרים מלמדים שנתיים ינון עושה את זה בטווח קצר, יסודי, מקצועי, ומשחרר! יש הרבה הרפיה, וחוויות שאנו בעצמנו עברנו אותם בתהליך הלמידה, אני ממליץ ואף אומר שזה חובה לכל מטפל ולמי שרוצה להתפתח ולהעצים את עצמו".

ז'וזו אבוטבול

עיתונאי, בעל טור ושדרן רדיו ישראלי.
"ינון הוא חכם ואינטליגנט, מנטור ומרצה לפיתוח האישיות, נהנה מאוד מהתובנות שלו, נפגשנו מס' פעמים ברדיו, התרשמתי מאוד ואני מניח שמדובר באדם מקצועי מאוד.

אורטל פייביש

מנטורית ומלווה עסקים
בעלים של 'איזון לחיים'
"ינון פועל במקצועיות וביעילות, הוא אלוף של ממש ואני ממליצה עליו מאוד, השפיע על הרבה מאוד אנשים שחבים לו את החיים. כיף לעבוד ולהחכים יחד"

הרב נריה עמרני

ראש כולל ב"ב
"הצורה שבה העביר ינון את הקורס היית ממש מיוחדת, הגעתי למצב שחידשו לי הרבה דברים בקורס הזה, רכשתי הרבה כלים לביטחון עצמי, רטוריקה. שינוי גדול. מעצים מרענן!"

רות היימן

בוגרת סמינר DWF
"הכרתי את ינון דרך חברה שלי, המליצה לי על הסמינר האגדי, הלכתי קצת סקפטית, והוא הוציא אותי למקומות של שפע ושגשוג בחיי, אני הרגשתי את החוויה הזו שלא תעזוב אותי לנצח, ואני מוכנה לשלם כל הון שבעולם בכדי להצליח להגיע למקומות כאלה של ביטחון ושחרור בעצמי. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להשיג תוצאות מרשימות לחיים טובים ומאושרים, אם את מחפשת מיקוד והצלחה. ינון זה האיש לזה"

הרב אלי אוחיון

ראש כולל – אשדוד
"עברתי את הקורס הנפלא של שפת גוף ואמנות השכנוע, קורס מעצים ומיוחד מאוד, התכנים היו מרתקים במיוחד, זה נותן הסתכלות אחרת על תקשורת בין אישית. מלבד זאת ינון הוא אלוף בתחומו, נהנינו בכל מפגש – ינון הוא חי ומרתק ברמה שלא מורידים ממנו את העיניים".

אבי בן יאיר

יהלומן ואיש עסקים
"ינון זה אדם שזכיתי לפגוש ולהכיר, הרבה ידע ותובנות שלא שומעים בכל מקום, יצאתי עם ארגז כלים גדול לשימוש בחיי האישיים והעסקיים, על הבמה הוא אישיות אחרת מלא אנרגיות, חיות, ושמחת חיים, יש מה ללמוד ממנו."

בין לקוחותינו

שלום
איך אפשר לעזור לך?
Call Now Button